Наша нова фотозона – наше місце сили. П’ять хвилин фотосесії і позитивний заряд енергії на увесь день. Золотаве листя і наші українські гарбузи творять дива.
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/фотозона-3-1024x1024.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/фотозона-осінь-гарбузи-1-1024x1024.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/фотозона-4-1024x1024.jpg)
Наша нова фотозона – наше місце сили. П’ять хвилин фотосесії і позитивний заряд енергії на увесь день. Золотаве листя і наші українські гарбузи творять дива.
Фазани Свайно вперше дали потомство у Подільському зоопарку. Побачити малюків можна у новому фазанарії, поряд
Адміністрація Подільського зоопарку вкотре нагадує відвідувачам, як поводитись у звіринці.
Неймовірна краса Подільського зоопарку вабить вінничан та гостей нашого міста. Навесні цей райський куточок потопає
Відкриття новозбудованих вольєрів для ягуарів та тигрів стало сьогодні приводом для вінничан та гостей нашого
Вартість екскурсії з екскурсоводом для групи з 15 осіб – 100 гривень. За кожну людину понад вказану кількість осіб у групі (тобто 15) – у касу сплачується 5 гривень додатково.