Подільський зоопарк запрошує на різдвяно-новорічні програми

Facebook
Twitter
Telegram

Промайнуло літо. Це вже друге літо повномасштабної війни, яку важко переживає вся Україна. І зовсім скоро до нас прийдуть Різдво і Новий рік. Навіть під час воєнного часу діти, традиційно, чекають на різдвяні дива.
Подільський зоопарк третій рік поспіль запрошує всіх дорослих і малих відвідати садибу Подільського Чарівника, яка розташована на території Подільського зоопарку.
Цьогоріч розпочинаємо програми з 6-го грудня 2023 року та завершуємо 21 січня 2024 року.
Вас із радістю зустрінуть Подільський Чарівник, казкові феї та звірі Подільського зоопарку.
До святкової програми для дітей увійдуть рухливі ігри біля ялинки, екскурсія Подільським зоопарком з відвідуванням казкових локацій, а на завершення – частування смачним різдвяним чаєм від Подільського чарівника на галявині «12 місяців».
Садибу Подільського Чарівника у цей час можна буде відвідати щоденно з 10 до 16 години. Розважальна програма та чаювання з Подільським Чарівником починатиметься о 12 годині.
Участь в екскурсійно – розважальній програмі групи зможуть взяти виключно за попереднім записом. Діти з родин учасників бойових дій відвідають свято безкоштовно, за наявності у одного з батьків посвідчення або довідки про статус учасника бойових дій, а також свідоцтва про народження дитини.
Розважальні програми у робочі дні розпочинатимуться о 12 годині, а у вихідні – о 10 годині, 12 годині та 14 годині.
Святкова програма Садиби Подільського чарівника працює під патронатом Вячеслав Соколовий – голова Вінницької обласної Ради та за підтримки Вінницької ОВА і голови Вінницької ОВА Сергія Борзова.
Також, адміністрація Подільського зоопарку повідомляє, що починаючи з 2 грудня Подільський чарівник приймає різдвяно-новорічні листи від дітей. Наші найменші відвідувачі можуть вручити лист особисто Подільському Чарівникові або скористатись поштовою скринькою на ґанку Садиби.
З питань замовлення екскурсій звертатись за телефоном +380681606204.

Facebook
Twitter
Telegram

Інші новини

Замовлення екскурсії

Вартість екскурсії з екскурсоводом для групи з 15 осіб – 100 гривень. За кожну людину понад вказану кількість осіб у групі (тобто 15) – у касу сплачується 5 гривень додатково.

З питань організації та замовлення екскурсій Подільським зоопарком телефонуйте за номером
+38 (068) 160-62-04, або залиште свій номер телефону