Рисі оселились у новому вольєрі

Facebook
Twitter
Telegram

У парі і у новому вольєрі. Відсьогодні відвідувачі Подільського зоопарку можуть спостерігати за рисями у новому вольєрі.
– Ми сформували пару і перевели тварин у новий просторий вольєр. Сподіваємось, в цих умовах тваринам буде комфортно. Під час його проектування були враховані особливості поведінки та потреби котячих для їх нормального життя та відтворення. На території вольєру багато гіллястих високих дерев, щоб рисям було, де полазити і зачаїтися. Для того, аби тварини могли сховатися від негоди, ми встановили для них невеличкий будиночок. На території вольєру у теплу пору року працюватиме водоспад. Гадаємо, це буде улюблене місце тварин у спеку, – зазначив директор Подільського зоопарку Євген Ткачик.
ІТ-компанія Delphi Software, вітаємо із поповненням. Дуже сподіваємось, коли киці подорослішають, дадуть потомство у Подільському зоопарку.
Нагадаємо, наприкінці жовтня рись під свою опіку взяла ІТ-компанія Delphi Software. Під її опікою перебувають також сурікати і тигриця уссурійська.
Подільський зоопарк вдячний усім опікунам тварин Подільського зоопарку!

Facebook
Twitter
Telegram

Інші новини

Замовлення екскурсії

Вартість екскурсії з екскурсоводом для групи з 15 осіб – 100 гривень. За кожну людину понад вказану кількість осіб у групі (тобто 15) – у касу сплачується 5 гривень додатково.

З питань організації та замовлення екскурсій Подільським зоопарком телефонуйте за номером
+38 (068) 160-62-04, або залиште свій номер телефону