Сумчасті з Австралії обживаються у Подільському зоопарку

Facebook
Twitter
Telegram

Дрібні кенгуру валабі, чиї родичі живуть в далекій Австралії, Тасманії та Новій Гвінеї, обживаються у Подільському зоопарку у Вінниці.
У червні ці сумчасті ссавці з родини кенгурових оселились у новому просторому вольєрі разом із декоративними кроликами та патагонськими марами.
У дикій природі валабі часто живуть поодинці або маленькими групами. На самоті полюбляє проводити час і наш сумчастий малюк.
Рухається він неквапливо. Уважно вдивляється у всіх відвідувачів, які наближаються до вольєру. Втім, за потреби, валабі може проявити неабияку спритність. Ці тварини вправні стрибуни. У стрибку вони можуть долати кілька метрів. Допомагають їм у цьому сильно розвинуті верхні кінцівки, потужні задні лапи і довгий міцний хвіст. Наздогнати валабі майже неможливо. Тож, головний ворог цих тварин хіба що лисиця.
Валабі, як і його сусіди по вольєру, вегетаріанець. У його раціоні лише рослинна їжа: сіно, морква, яблука і комбікорм. Переважну частину часу валабі відпочиває або їсть. Втім, на відміну від кроликів, випрошувати лакітки у відвідувачів не любить.
Кенгуру – екзотична для нашої місцевості тварина. Особливість тварин з родини кенгурових у тому, що своїх дитинчат матері виношують в спеціальних сумках. Перед народженням потомства вони влаштовують генеральне прибирання. Майбутня мама-кенгуру ретельно вилизує свою сумку, де малюк проведе вісім місяців після народження.
Малюки народжуються зовсім маленькими. Майже одразу після народження крихітки перебираються у теплу, затишну сумку-будиночок, яку їм приготувала мама. Тут вони проведуть свої перші вісім місяців життя.
Хочете на власні очі побачити, як виглядають сумчасті, чиї родичі зображені на гербі країни, яка займає цілий материк, приходьте у Подільський зоопарк.

Facebook
Twitter
Telegram

Інші новини

Міжнародний день захисту дітей

В період з 1 по 10 червня для дітей до 16 років вхід в зоопарк безкоштовний! Не стосується екскурсій.

Замовлення екскурсії

Вартість екскурсії з екскурсоводом для групи з 15 осіб – 100 гривень. За кожну людину понад вказану кількість осіб у групі (тобто 15) – у касу сплачується 5 гривень додатково.

З питань організації та замовлення екскурсій Подільським зоопарком телефонуйте за номером
+38 (068) 160-62-04, або залиште свій номер телефону