Сьогодні прекрасна погода і колектив Подільського зоопарку вдало скористався цією нагодою, аби зробити наш зоопарк ще комфортнішим.
Цього разу навели лад у хвойному палісаднику вздовж алеї біля колишнього входу до зоопарку. Провели санітарну обрізку дерев та кущів, а також зачистку території від хмизу та зів’ялого листя. За процесом пильно спостерігали наші улюбленці. Вони сьогодні ласували соковитими пагонами, які виросли поряд з їхніми вольєрами.
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/Олег-суботник-1024x683.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/дівчата-суботник-1024x683.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/Таня-суботник-1024x683.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/Вадим-суботник-1024x683.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/Леонід-Михайлович-1024x683.jpg)