Подільський зоопарк збирає кошти на генератор

Facebook
Twitter
Telegram

Подільський зоопарк оголошує збір на придбання генератора.
“Збережемо тварин, придбаємо генератор”, – із таким гаслом у Подільському зоопарку стартувала акція зі збору коштів на прилад.
Першими до акції долучились працівники зоопарку. Вони висловили готовність перерахувати свій одноденний заробіток на придбання обладнання, потребу в якому гостро відчули вже минулої зими.

 • Ми вже зараз маємо подбати про життя і здоров’я мешканців зоопарку взимку. Ворог продовжує обстрілювати інфраструктурні об’єкти України, намагаючись ще більше загострити проблеми в енергетичному секторі країни цієї зими.
  У Подільському зоопарку мешкає багато теплолюбних тварин. Це мавпи, лемури, сурикати, валабі, ягуар, в’єтнамські свині і наш обов’язок – забезпечити їх теплом взимку. За відсутності централізованого електропостачання ми не зможемо використовувати електричні насоси для парового опалення у вольєрах теплолюбних тварин, а також задіювати подрібнювач зернових кормів. Електрика нам потрібна для підігріву води для звірів і птахів, а також для забезпечення роботи морозильних камер для збереження м’ясних, молочних і рибних продуктів для годівлі тварин. Тож, ми прийняли рішення, що Подільському зоопарку вкрай необхідно придбати генератор потужністю від 16-18 кВт.
  Просимо усіх небайдужих вінничан, організації, підприємства, спільноти долучитись до збору коштів.
  Кошти на придбання генератора для зоопарку можна перерахувати на розрахунковий рахунок зоопарку, вказаний нижче
  ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «ВІНОБЛАГРОЛІС»
  ЄДРПОУ 26286718
  р/р UA633204780000026002924432550
  АБ «Укргазбанк» м.Київ

  Або перейти за посиланням https://zoo.vn.ua/ на сайт Подільського зоопарку та скористатись кнопкою “благодійна допомога”. Зробіть свій донат, подбайте про тварин.
 • Фото Українська правда
Facebook
Twitter
Telegram

Інші новини

Міжнародний день захисту дітей

В період з 1 по 10 червня для дітей до 16 років вхід в зоопарк безкоштовний! Не стосується екскурсій.

Замовлення екскурсії

Вартість екскурсії з екскурсоводом для групи з 15 осіб – 100 гривень. За кожну людину понад вказану кількість осіб у групі (тобто 15) – у касу сплачується 5 гривень додатково.

З питань організації та замовлення екскурсій Подільським зоопарком телефонуйте за номером
+38 (068) 160-62-04, або залиште свій номер телефону