Подільський зоопарк уквітчали трояндами. Квіти від спільного українсько-голандського підприємства ТОВ Dekoplant Подільському зоопарку передав Фонд громади “Подільська громада”
В адміністрації Подільського зоопарку зазначили, що всі троянди, передані благодійниками, плетисті. Всі вони різних сортів. Тож, сподіваємось, що невдовзі у Подільському зоопарку фотозон для поціновувачів квіткових локацій стане більше.
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/06/троянди-плетюхи-1024x768.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/06/висадка-троянд-996x1024.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/06/висадка-троянд-3-1024x768.jpg)