У Парку Динозаврів у Вінниці оселився брахіозавр

Facebook
Twitter
Telegram

Стародавній “плечистий ящур” брахіозавр доповнив експозицію Парку Динозаврів на території Подільського зоопарку.
Роботизовану скульптуру заввишки з триповерховий будинок можна побачити здалеку. Висота скульптури сягає 8 метрів, а довжина – 15 метрів.
В адміністрації Подільського зоопарку жартують. Мовляв, під час транспортування брахіозавр загубив своє велетенське яйце біля входу у зоопарк. Тепер тут нова фотозона для відвідувачів.
Велетенський вегетаріанець мешкав на нашій планеті під час Юрського періоду. У ті часи його вага могла сягати 50 тон.
Брахіозавра встановили в центрі експозиційного майданчика поряд з іншими динозаврами. Роботизована скульптура може рухати хвостом, головою та дихати. Всі експонати Динопарку оновлені та пройшли підготовку до початку весняного сезону роботи.
Відкриття Парку динозаврів відбудеться другого квітня. Графік роботи парку не змінився. Відвідувачів прийматимуть з 9 до 19 години.
Вінничан та гостей нашого міста чекає ще одна новинка. На території парку встановлять намет-купол, де відвідувачі зможуть ознайомитись із зародженням світу, переглянувши фільм-голограму.
Крім того, у вартість квитка до Парку Динозаврів увійде і користування батутом на території парку.

Facebook
Twitter
Telegram

Інші новини

Замовлення екскурсії

Вартість екскурсії з екскурсоводом для групи з 15 осіб – 100 гривень. За кожну людину понад вказану кількість осіб у групі (тобто 15) – у касу сплачується 5 гривень додатково.

З питань організації та замовлення екскурсій Подільським зоопарком телефонуйте за номером
+38 (068) 160-62-04, або залиште свій номер телефону