Ейфелева вежа прикрасила Подільський зоопарк

Facebook
Twitter
Telegram

У Подільському зоопарку тепер є своя «Ейфелева вежа». Копію «Залізної леді» Парижа можна побачити поряд з експозицією птахів. Втім, «Ейфелева вежа» у Подільському зоопарку незвичайна. Конструкцію прикрашають орнаменти українських вишиванок. Сподіваємось, вежа-вишиванка стане ще однією популярною фотолокацією для наших відвідувачів.

Для довідки:

Відома на увесь світ Ейфелева вежа у Парижі – символ сучасної Франції. Названо її на честь архітектора і інженера Густава Ейфеля. 300-метрову архітектурну споруду звели з нагоди відзначення сторіччя з дня початку Французької революції та як вхідну арку до паризької Всесвітньої виставки 1889 року. Вежа символізувала багатство і незалежність Франції. На момент зведення конструкція була найвищою у світі. Однак через 40 років рекорд за висотою побив хмарочос Крайслер Білдінг у Нью-Йорку заввишки 319 метрів. До наших днів «Залізна леді» Парижа залишається найпопулярнішим місцем серед туристів. Репліки Ейфелевої вежі прикрашають міста багатьох країн світу. Встановлені такі міні копії і в українських містах. Зокрема, у Полтаві, Одесі, Тернополі, Житомирі, Кам’янці-Подільському, Харкові, Києві.

Facebook
Twitter
Telegram

Інші новини

Міжнародний день захисту дітей

В період з 1 по 10 червня для дітей до 16 років вхід в зоопарк безкоштовний! Не стосується екскурсій.

Замовлення екскурсії

Вартість екскурсії з екскурсоводом для групи з 15 осіб – 100 гривень. За кожну людину понад вказану кількість осіб у групі (тобто 15) – у касу сплачується 5 гривень додатково.

З питань організації та замовлення екскурсій Подільським зоопарком телефонуйте за номером
+38 (068) 160-62-04, або залиште свій номер телефону