Рись-переселенка тепер під опікою

Facebook
Twitter
Telegram

Наша рисюня вже теж під опікою.

Дбатиме про найменшу кицю вже знайома нашим постійним відвідувачам ІТ-компанія Delphi Software, під опікою якої перебувають сурікати та тигриця уссурійська.

Нагадаємо, місяць тому у Подільському зоопарку оселилась рись з Миколаївського зоопарку. Вона ще зовсім маленька, тож, потребує пильного догляду. У новий вольєр новоприбулу поки що не переводять. В адміністрації Подільського зоопарку зазначають, що в новий вольєр рись наразі переводити не будуть. Тимчасово її розмістили у вольєрі для лемурів. Територія тут невелика, тож, адаптація тварини до нових умов проходить під пильним контролем працівників зоопарку.

Коли маленька переселенка трішки підросте, житиме у великому просторому вольєрі з водоспадом, а її сусідами стануть полярні вовки, ведмеді та бізон.

Маєте намір стати опікуном наших тварин, зайдіть на сайт Подільського зоопарку zoo.vn.ua і подайте свою заявку у розділі “стати опікуном”.

Facebook
Twitter
Telegram

Інші новини

Міжнародний день захисту дітей

В період з 1 по 10 червня для дітей до 16 років вхід в зоопарк безкоштовний! Не стосується екскурсій.

Замовлення екскурсії

Вартість екскурсії з екскурсоводом для групи з 15 осіб – 100 гривень. За кожну людину понад вказану кількість осіб у групі (тобто 15) – у касу сплачується 5 гривень додатково.

З питань організації та замовлення екскурсій Подільським зоопарком телефонуйте за номером
+38 (068) 160-62-04, або залиште свій номер телефону