У день Святого Миколая садиба Подільського чарівника відкриє свої двері для відвідувачів

Facebook
Twitter
Telegram

Напередодні новорічно-різдвяних святкувань Садибу Подільського чарівника відвідав голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий. Він запросив вінничан та гостей нашого краю на гостину до казкової садиби та запевнив, що це буде одна з найцікавіших новорічно-різдвяних локацій для дітей не лише у Вінницькій області, але й у всьому Подільському регіоні.
Юні гості Подільського чарівника зможуть подивитися на звірів, а ще – стати учасниками святкового дійства з феями та казковими героями. Також можна буде прогулятись Алеєю Зодіаку й Галявиною Дванадцяти Місяців, сфотографуватись у спеціальній фотозоні «Сани з оленем» та на майданчику з чарівною парасолькою.
Святкова програма Садиби Подільського чарівника працюватиме під патронатом Вячеслав Соколовий – голова Вінницької обласної Ради. Відвідати Садибу Подільського чарівника та стати учасником святкової програми зможуть відвідувачі Подільського зоопарку, які придбали вхідний квиток у зоопарк.
Будівництво Садиби Подільського чарівника та вхідної групи Подільського зоопарку здійснювалось в рамках проєкту «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля», який розроблено Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації та реалізується в рамках виконання Угоди з Європейським Союзом про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Вхідну групу з адміністративною будівлею наразі готують до здачі в експлуатацію. Тут будуть розміщені каси зоопарку, конференц-зал на 60-70 осіб, громадські туалети. На другому поверсі будівлі – адміністративні приміщення, зокрема, дирекцція зоопарку, бухгалтерія, ветеринарний кабінет, де надаватимуть ветеринарні послуги тваринам зоопарку, а також домашнім улюбленцям вінничан.
Наразі будівництво вхідної групи на завершальному етапі.
Садиба Подільського чарівника буде відкритою для відвідувачів щоденно з 19 грудня до 19 січня включно. Замовити екскурсію до Садиби Подільського чарівника та взяти участь у святковій програмі можна за телефоном (068) 16-06-204.
Нагадаємо, Садиба Подільського чарівника розташована на території Подільського зоопарку за адресою: м. Вінниця, вулиця Зулінського, 9. Зоопарк працює з 9 до 17 години, без вихідних.
Вартість вхідного квитка для дорослих – 70 гривень, для учнів/студентів – 30 гривень, для дітей від 3 до 6 років – 10 гривень, для дітей до 3 років – вхід до зоопарку безкоштовний.

Facebook
Twitter
Telegram

Інші новини

Замовлення екскурсії

Вартість екскурсії з екскурсоводом для групи з 15 осіб – 100 гривень. За кожну людину понад вказану кількість осіб у групі (тобто 15) – у касу сплачується 5 гривень додатково.

З питань організації та замовлення екскурсій Подільським зоопарком телефонуйте за номером
+38 (068) 160-62-04, або залиште свій номер телефону