В рамках обміну тваринами колекція Подільського зоопарку поповнилась екзотичними зебрами Чапмана. До цього звірі мешкали у Кишинівському зоопарку. Це єдиний державний зоопарк Республіки Молдова. Невдовзі до Кишинева поїдуть наші гімалайські ведмежата та папуги-монахи.
Нагадаємо, про обмін тваринами та подальшу співпрацю адміністрації Подільського та Кишинівського зоопарків домовились влітку під час робочого візиту наших колег з Республіки Молдова до Вінниці.
Наші нові мешканці – це молоді тварини. Хлопчику – два роки, а дівчинці – 4. Наразі тварини перебувають у відкритому вольєрі. Карантинні вже заходи позаду. У закритому вольєрі тварини перебували 21 день після приїзду до Вінниці. Нині їх стан задовільний. Вони добре їдять, споживають воду.
До раціону тварин входить сіно, овес, яблука, морква, віники листяних порід дерев. До смаку їм і весняна травичка.
Наполегливо просимо наших відвідувачів не годувати тварин. Це заходи, які адміністрація Подільського зоопарку вимушена запровадити у зв’язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією у зоопарках Європи. Раціон усіх тварин нашого зоопарку розрахований у відповідності до їх потреб.
Зебри дуже полохливі тварини, тож просимо вас не лякати тварин гучними звуками, різкими рухами та фотоспалахами.
Зебру Чапмана іноді називають “африканським конем”. Батьківщина цих тварин, справді, Африка. Там вони мешкають у степах, на рівнинах та гірських районах, де вони збираються у невеличкі групи з одного самця та кількох самок. Так і живуть до кінця свого життя. У дикій природі тривалість життя зебри Чапмана становить 20-30 років, а в неволі і до 40.
Серед інших своїх родичів зебра Чапмана унікальна тим, що поміж чорних і білих смуг на її тілі присутні коричневі смуги. Присутній такий малюнок і на нижній частині її ніг. Такий окрас хутра допомагає зебрі маскуватись від ворогів у дикій природі.
Зелених мавп з Подільського зоопарку взяв під опіку Factoria
До опікунської спільноти Подільського зоопарку долучився Розважальний центр Factoria. Мережа розважальних центрів для дітей в