Подільський зоопарк прихистив тварин-переселенців

Facebook
Twitter
Telegram

Подільський зоопарк прихистив рідкісних вінценосних журавлів та чорних білок із зони бойових дій. Евакуювали тварин із зоопарків Харківщини та Запорізької області.

Евакуацію довелось здійснювати в складних умовах. Займався цим я особисто. Тварин потрібно було якомога швидше вивезти з небезпечної території. Вони перебували у стресовому стані і могли травмуватись під час транспортування. Головним завданням було якомога швидше доправити їх до Подільського зоопарку, – розповів директор Подільського зоопарку Євген Ткачик та подякував Вінницькій військово-цивільній адміністрації, Вінницькій обласній раді та ВОКСЛП “Віноблагроліс” за сприяння у придбанні на початку 2022 року автомобіля для потреб Подільського зоопарку.
Від справності транспортного засобу залежала успішність евакуації.
Вже сьогодні журавлів з пухнастою рудою короною над головою можна побачити у відкритому вольєрі. Переїзд вони перенесли добре і звикають до нових умов.
Батьківщина цього виду птахів – Африка. Тож, взимку вони перебуватимуть у теплому зимівнику.
На відміну від журавлів, чорні білки холодів не бояться. В дикій природі зустріти цих тварин можна в карпатських лісах.
Розмістили чорних білок у вольєрі поряд із декоративними свинями. Тут вони мешкатимуть тимчасово. До зведення нового вольєру для них.

Facebook
Twitter
Telegram

Інші новини

Замовлення екскурсії

Вартість екскурсії з екскурсоводом для групи з 15 осіб – 100 гривень. За кожну людину понад вказану кількість осіб у групі (тобто 15) – у касу сплачується 5 гривень додатково.

З питань організації та замовлення екскурсій Подільським зоопарком телефонуйте за номером
+38 (068) 160-62-04, або залиште свій номер телефону