На території Подільського зоопарку відновив роботу Туристично-інформаційний центр

Facebook
Twitter
Telegram

Сьогодні Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної військової адміністрації відновив роботу обласного Туристично-інформаційного центру на території Подільського зоопарку у Вінниці.
У Центрі вінничани та мешканці інших регіонів України зможуть отримати всю необхідну інформацію про розташування популярних пам’яток історії та культури Вінниччини, про готелі, заклади харчування і дозвілля, про транспорт і торговельні установи нашого регіону.
З нагоди відкриття Центру та великого релігійного свята Преображення Господнього усіх присутніх привітав директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОВА Ігор Цехановський.

 • Завдяки такій привабливій локації, як Подільський зоопарк, ми можемо залучати людей, які націлені на пошук нових вражень, до туристичних подорожей в межах Вінницької області. Надаючи інформацію про туристичні об’єкти, маршрути та актуальні заходи регіону, Центр сприятиме збільшенню кількості зацікавлених туристів та зростанню туристичної привабливості регіону. А це, в свою чергу, призведе до розвитку туристичної галузі та економіки області загалом, – зазначив Ігор Цехановський.
  Він підкреслив, що метою Центру є покращення туристичної інфраструктури та підвищення рівня обізнаності мешканців і гостей Вінниччини.
  Першими відвідувачами Центру сьогодні стали родини з Маріуполя, вимушені переселенці.
  Маленьких маріупольчан познайомили із туристичними родзинками Вінниччини у досить креативний спосіб. Про заповідник Бушу, Лядовський монастир, Усипальницю Миколи Пирогова та інші популярні туристичні об’єкти Вінниччини дітям розповіли за допомогою пісочної анімації, яку підготувала Magdenko Family Studio. Юними майстрами пісочної анімації відчули себе під час майстер-класу і, власне, самі діти. Вдосконалювали свою художню майстерність найменші відвідувачі зоопарку і під час майстер-класу з розпису імбирних пряників.
  Ну, який же Яблучний Спас без яблук і меду!? Тож, цього дня яблуками і медом пригощали усіх гостей зоопарку. А для любителів фотографуватись діяла фотозона з імпровізованою чарівною яблунею, на якій ростуть незвичайні яблука. Це яблука із зображенням Українського тризуба, надписом “ЗСУ”, смайлом та ангелом.
  Попри спеку море позитивних емоцій у дітей викликало шоу мильних бульбашок.
  Доки дорослі ховались від сонця під навісом, діти весело стрибали, намагаючись зловити мильні бульбашки.
Facebook
Twitter
Telegram

Інші новини

Замовлення екскурсії

Вартість екскурсії з екскурсоводом для групи з 15 осіб – 100 гривень. За кожну людину понад вказану кількість осіб у групі (тобто 15) – у касу сплачується 5 гривень додатково.

З питань організації та замовлення екскурсій Подільським зоопарком телефонуйте за номером
+38 (068) 160-62-04, або залиште свій номер телефону