У Подільському зоопарку оселився вухатий фазан

Facebook
Twitter
Telegram

У Подільському зоопарку звели новий просторий фазанарій. Нині тут мешкають фазани чотирьох видів: фазан синій вухатий, фазан золотий, фазан свайно та фазан лимонний. Загалом, тут мешкатимуть вісім видів фазанів.
Птахи лише обживаються на новому місці. Тож, до рук відвідувачів ще не йдуть і тримаються осторонь.
Розташований новий вольєр поряд із вольєром для єнотів-полоскунів.

Нагадаємо, фазани – найближчі родичі павичів. Тож, мають деякі схожі риси. Ці птахи всеїдні. Влітку вони харчуюються зеленню, полюють на комах. Не гербують ані слимаками, ані павуками. Полюбляють гусінь., равликів, дощових черв’яків, ящірок. Взимку в їх меню переважно насіння, корінці рослин, зерно,горіхи.
Нагадаємо, триває будівництво вольєрів для ягуара Джекі та тигриці уссурійської на ім’я Ліза. Звіряткам, які приїхали до нас із зоопарку, який потрапив під обстріли, потрібні просторі вольєри.
Тож, долучайтесь до збору. Заходьте на сайт Подільського зоопарку, тисніть на кнопку “благодійна допомога”, зробимо добру справу разом.

Facebook
Twitter
Telegram

Інші новини

Замовлення екскурсії

Вартість екскурсії з екскурсоводом для групи з 15 осіб – 100 гривень. За кожну людину понад вказану кількість осіб у групі (тобто 15) – у касу сплачується 5 гривень додатково.

З питань організації та замовлення екскурсій Подільським зоопарком телефонуйте за номером
+38 (068) 160-62-04, або залиште свій номер телефону