Сьогодні вся Україна відзначає День вишиванки. З цієї нагоди Подільський зоопарк приготував своїм відвідувачам символічні подарунки. Кожен відвідувач у вишиванці отримав патріотичний сувенір Тризуб.
Долучились до акції не лише діти, але й дорослі.
Різні за технікою вишивки, за призначенням, фасоном і видом тканини, з бісера і з золотою ниттю. Втім, всіх цих людей об’єднує одне – любов до батьківщини, повага до власної історії та ідентичності.
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/вишиванка-1-1024x921.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/вишиванка-1024x768.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/вишиванка-2-1024x768.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/вишиванка-6-1024x768.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/вишиванка-4-1024x768.jpg)
![](https://zoo.vn.ua/wp-content/uploads/2023/05/вишиванка-3-1024x768.jpg)